TRANSPORT I TANIE PRZEPROWADZKI W KRAKOWIE

ZADZWOŃ
506-300-504

Usługi transportowe Kraków

Organizacja przeprowadzek oraz przewóz towarów to złożone przedsięwzięcia. Decydując się na współpracę z naszą firmą, zyskują Państwo pewność, że powierzony nam ładunek dotrze na miejsce nienaruszony i punktualnie. Na wyposażeniu naszej firmy transportowej znajdują się sprawdzone, bezawaryjne i nowoczesne pojazdy. Kierowcy posiadający dużą praktykę w przewozie towarów gwarantują właściwy przewóz każdego, nawet najbardziej delikatnego sprzętu lub wyposażenia.

Podejmujemy się realizacji dużych przedsięwzięć logistycznych, jakimi są przeprowadzki m.in.:

  • firm,
  •  instytucji,
  •  magazynów,
  •  archiwów.

W ramach oferowanych usług transportowych podejmujemy się organizacji przeprowadzek w Krakowie. Dzięki posiadanym meblowozom jesteśmy gotowi przewieźć różne elementy wyposażenia domów i mieszkań, jak np.: instrumenty, dzieła sztuki czy meble. Doświadczeni pracownicy dysponujący odpowiednimi urządzeniami, sprawnie dokonają przygotowania określonych przedmiotów do transportu oraz przeniosą je do podstawionego samochodu transportowego. Właściwe zabezpieczenie w formie opakowań i materiałów izolujących zapewnia całkowicie bezpieczny transport. Bez najmniejszych obaw mogą Państwo powierzyć nam przewóz swoich rzeczy. Przy dużych transportach jesteśmy w stanie doradzić Państwu sposób zabezpieczenia przewożonych obiektów oraz ustalić kolejność ich przewożenia.

Tani transport Kraków

Branża transportowa spotyka się z coraz większymi wymaganiami i nową skalą działań. Tylko nieliczni usługodawcy są w stanie spełnić warunki obsługi zleceń transportowych na najwyższym poziomie. Dla jak najskuteczniejszego funkcjonowania wdrożyliśmy specjalny system informatyczny oraz instalujemy specjalne technicznie urządzenia elektroniczne, które usprawniają znacząco logistykę transportu. Stałą modernizację oraz serwisowanie przechodzi flota transportowa firmy w celu zapewnienia jej maksymalnej niezawodności, tak by szybko i sprawnie wykonywać zlecone usługi transportowe. Należy bowiem pamiętać, że nie każdy rodzaj pojazdów kwalifikuje się do przewozu mebli czy innych sprzętów podatnych na uszkodzenia. Dysponujemy samochodami, które posiadają odpowiednie wyposażenie stabilizacyjne, gwarantujące bezpieczny transport.

Profesjonalna firma transportowa

Nasza firma transportowa na przestrzeni wielu lat działania na rynku wypracowała efektywny schemat współpracy z klientem. Funkcjonujemy według przejrzystych reguł i zawsze dostarczamy zleceniodawcy precyzyjny kosztorys wstępny usługi transportowej. W finalnym rozliczeniu uwzględniamy dokładnie sprecyzowane ewentualne koszty dodatkowe, wynikające w trakcie wykonywania usługi. O każdej takiej sytuacji firma transportowa niezwłocznie informuje klienta.
Oferujemy współpracę publicznym, prywatnym oraz indywidulanym zleceniodawcom. Proponujemy atrakcyjne ceny oraz dogodne terminy realizacji przeprowadzek. Jeśli planujesz przeprowadzkę na terenie miasta Kraków, zamów nasze usługi transportowe.
Firma transportowa Kraków – do usług!

Sprawdź nasz cennik

Co zyskujesz?
Atrakcyjne rabatyATRAKCYJNE RABATY

I PROMOCJE

Darmowe kartonyDARMOWE KARTONY

DO PAKOWANIA

Wniesienie rzeczyWNIESIENIE RZECZY

DO MIESZKANIA

Bezpieczny transportBEZPIECZNY TRANSPORT TWOICH RZECZY