TRANSPORT I TANIE PRZEPROWADZKI W KRAKOWIE

ZADZWOŃ
506-300-504

Firma przeprowadzkowa Kraków

Od wielu lat zajmujemy się całościowymi przeprowadzkami firm oraz klientów indywidualnych na terenie Krakowa, a także całej Polski. Oferta przeprowadzkowa naszej firmy adresowana jest do biur oraz firm handlowych i usługowych różnorodnych branż. Bogate doświadczenie zyskane na przestrzeni lat sprawia, że nasza firma jest w stanie podołać każdemu zadaniu, jakim jest sprawna i bezpieczna przeprowadzka. Stosując specjalny sprzęt, który znajduje się na naszym wyposażeniu dokonaliśmy relokacji wielu niestandardowych obiektów. Nasza firma przeprowadzkowa miała okazję pomagać instytucjom kulturalnym oraz organizacjom w Krakowie w wielu dużych zleceniach, które wymagały sporej wiedzy teoretycznej i praktycznej tak, aby przeprowadzki przeszły efektywnie i bezpiecznie. Nie unikamy odpowiedzialności za przekazane pod nasz nadzór przedmioty, gdyż posiadamy wiedzę jak chronić je przed uszkodzeniem lub kradzieżą. Wszystkie cenne meble przed przeniesieniem do samochodu transportowego są starannie pakowane w solidne kartony lub opakowania z tworzyw odpornych na wszelkie wstrząsy lub uderzenia.
Doświadczenie naszej firmy w zakresie organizacji usługi transportu oraz dysponowanie odpowiednimi pojazdami przeprowadzkowymi, zapewnia sprawną realizację każdej usługi. Nieliczne firmy przeprowadzkowe w Krakowie oferują właściwy standard organizacji, jakiej wymaga sprawna i szybka przeprowadzka. Jako dobrze zorganizowana firma przeprowadzkowa planujemy całość przedsięwzięcia w porozumieniu z klientem. Naszym staraniem jest, aby każda przeprowadzka przebiegła sprawnie i nie angażowała nadmiernie klienta lub jego pracowników.

Przeprowadzki firm – profesjonalna usługa

Naszą specjalizacją są różnego rodzaju przeprowadzki:

  • firm,
  • biur,
  • instytucji,
  • organizacji społecznych
  • oraz zakładów pracy z terenu miasta Kraków i jego okolic.

Cechą działalności współczesnych przedsiębiorstw jest ich ciągły rozwój, zmiany siedzib, powstawanie nowych oddziałów, co wymaga przewiezienia niekiedy całego wyposażenia biur. Istotnym elementem operacji przetransportowania wyposażenia firm jest minimalizacja czasu, w którym wykonuje się taką usługę. Przeprowadzenie biura to odrębna w swym charakterze operacja, w którą angażuje się dodatkowy sprzęt transportowy oraz zespół ludzki. Tylko wtedy gwarantujemy sprawny i naprawdę szybki przebieg firmowej przeprowadzki. Dodajmy, iż do przewozu urządzeń firmowych, takich jak faksy, kserokopiarki czy komputery, którymi dysponuje przeprowadzana firma, stosowane są pojazdy gwarantujące maksymalny stopień amortyzacji i bezpieczeństwa.
Naszą pracę – kompetentnej firmy przeprowadzkowej – wyróżnia elastyczność i zindywidualizowane podejście do każdego zlecenia. Każdorazowo dostosowujemy się odmiennych i specyficznych wymagań i zaleceń naszych klientów z terenu miasta Kraków oraz okolic.
Polecamy nasze usługi przeprowadzkowe klientom indywidualnym i instytucjom działającym w Krakowie!

Co zyskujesz?
Atrakcyjne rabatyATRAKCYJNE RABATY

I PROMOCJE

Darmowe kartonyDARMOWE KARTONY

DO PAKOWANIA

Wniesienie rzeczyWNIESIENIE RZECZY

DO MIESZKANIA

Bezpieczny transportBEZPIECZNY TRANSPORT TWOICH RZECZY